Д вубоят между Белгия и Иран от Група „G“ на Световното първенство беше предшестван от грозен момент и напрежение. Преди началото на срещата група представители на иранската диаспора в САЩ скандираше против футболистите пред „Лос Анджелис Стейдиъм“, като по този начин искаше да изрази недоволството си срещу режима в Иран.

На трибуните пък химнът на Иран бе освиркан от множество фенове, като те оправдаха поведението си с протест срещу режима в ислямската страна.

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX