0

Ф еновете на Евертън поискаха главата на Франки Лампард след поредната му издънка. "Карамелите" отпаднаха от турнира "Карабао къп", след като загубиха с 1:4 гостуването на Борнемут. 1500 запалянковци, които гледаха двубоя на живо, освиркваха бившия национал на Англия след мача.

Точките обаче обра Джилингам. Тимът от Втора лига излъга с дузпи Брентфорд. В редовното време срещата завърши 1:1. Айвън Тони даде преднина на "пчелите" в петата минута преди Микаел Мандрон да ги шокира в 75-ата. Това бе единственият точен удар за Джилс в мача. Играчите на Брентфорд отправиха над 20 и владееха топката 80%, но загубиха дузпите с 5:6.

Срещата започна с 20 минути закъснение, след като гостите трябваше да ходят пеш до стадиона. "Минахме през стени и огради, след като пристигнахме доста късно, а стана ясно, че домакините не могат да ни осигурят полицейски екскорт", обяви мениджърът Ний Харис.