0

Н ямат край неволите за ПСЖ. Тимът, който е раздиран от контузии, сега бе ударен и от вирус преди дербито с Монако. Радио RMС обяви, че част от титулярите са останали в столицата заради проблем с вирус.

"Лек проблем", обявиха от ПСЖ, но медиите твърдят, че става въпрос за стомашен проблем, който бил съпътстван със силни болки и чувство за умора. Вирус обаче явно има и в играта на тима, който загуби с 1:3 гостуването в Княжеството. С два гола за победителите се отчете Бен Ядер, е преди това Головин даде старт на победата.

Заир Емени върна един гол за ПСЖ, но гостите нямаха сили за повече. Медиите пък разкриха, че един от шефовете на тима - Луис Кампос е действал гневно. Той е пратил заплашителни есемеси на футболистите на почивката.

Въпреки загубата парижани са първи с 54 точки, а след тях най-близо е Монако - 47.