0

С ъперникът на ЦСКА 1948 в Лигата на конференциите ФКСБ спечели с 2:0 гостуването на Оцелул в мач от румънското първенство. Отборът на Джиджи Бекали нямаше проблеми да вземе трите точки и поведе в класирането по категоричен начин – 3 победи от 3 мача.

В 40-ата минута Попеску отбеляза за 1:0 с хубав удар от далечно разстояние, а в 60-ата Коман пропусна дузпа. Крайното 2:0 оформи Копаньо в даденото от рефера продължение.

Българинът Милен Желев започна като титуляр, но бе заменен на полувремето. Титуляри срещу Оцелул започнаха само четирима футболисти, които стартираха в състава на ФКСБ в двубоя на стадион „Васил Левски“ преди няколко дни. ЦСКА 1948 има да наваксва изоставане от 1:0 след първия мач.