0

К ристиано Роналдо се разписа за успеха на Ал-Насър с 2:1 срещу катарския Ал-Райян в груповата фаза на Шампионската лига на Азия. Петкратният носител на Златната топка вкара второто попадение с удар в горния ъгъл 14 минути преди края в Рияд и това се оказа решаващо за крайния изход.

Бившият нападател на Ливърпул Садио Мане откри резултата с глава за Ал-Насър точно преди почивката, а за гостите точен бе бразилецът Рожер Гедеш три минути преди края. След мача Роналдо заяви, че вече не преследва признанието да бъде най-добрия играч в света или да печели трофеи, а просто иска да се наслаждава на футбола.

"В момента просто се наслаждавам на футбола, защото знам, че не ми остава много време на терена. Сега за мен не е важно да съм най-добрият играч или да печеля награди. Сега е важно за мен да се забавлявам и да помагам на отбора си“, каза Роналдо, цитиран от журналиста Фабрицио Романо в социалната мрежа X.