0

С асуоло победи с 1:0 у дома Ювентус в двубой от 30-ия кръг в шампионата на Италия.

Грегоар Дефрел с добавка в 64-ата минута реализира единствения гол в срещата. Осем минути преди това вратарят Матия Перен се справи подобаващо с нов опит за гол на Дефрел, който се превърна в герой в полза на домакините. Сасуоло заема десето място в Серия А с 40 точки.

Отборът на Ювентус, който изигра слаб мач, се намира на седмата позиция с 4 точки повече. Торинци имат 44 точки и са на 4 от шестия Аталанта, който има и мач по-малко.

В ранните мачове от Серия А победител не бе излъчен. Лече и Сампдория завършиха 1:1, както и Торино и Салернитана.

По-късно тази вечер Рома е домакин на Удинезе, докато в понеделник един срещу друг се изправят Фиорентина и Аталанта.