0

В Херта нещата определено не вървят добре. Столичният тим изпадна от Бундеслигата, а вчера стартира битката за влизане в елита със загуба като гост на Фортуна Дюселдорф с 0:1. Голът вкара Даниел Гинчек в 51-вата минута.

Но по-интересното обаче беше в състава на берлинчани, където наставникът Пал Дардай в един момент пусна в игра и тримата си синове, които са в тима -  Мартон, Палко и Бенсе.

21-годишният халф Мартон Дардай започна като титуляр и игра цял мач. В 29-ата минута на терена се появи 24-годишният нападател Палко Дардай, а през втората част като резерва влезе и най-малкият от братята - Бенсе Дардай, който е на 17 години. Така в един момент и тримата наследници на легендата на Херта Пал Дардай бяха на терена, а самият треньор даваше наставления от пейката.