0

Б айерн Мюнхен записа една от най-срамните страници в своята история. Баварците отпаднаха още в 1/16-финалите за Купата на Германия след загуба от третодивизиония Заарбрюкен с 1:2 като гост.

Срещата започна отлично за германския шампион, който поведе още в 16-ата минута чрез Томас Мюлер. В продължението на първата част Патрик Зонтхаймер изравни, а дълбоко в добавеното време на второто полувреме Марсел Гаус донесе успеха на тим.

Баварците изиграха слаб мач, в който пропуснаха няколко положения за гол. Защитникът Матайс де Лихт пък получи контузия още през първото полувреме.

До последно провеждането на срещата не беше сигурно заради обилното количество дъжд и тежкото състояние на терена на "Лудвигспаркщадион".