0

С танимир Стоилов се превърна в хит в Турция с пресконференцията, която даде след победата с 3:0 над Аданаспор. Треньорът на Гьозтепе в типичен стил разкритикува играчите си след успех с над 1 гол.

Една от фразите, които използва бе обявена за номер 1 на деня от канала VTR Spor. "Защитата започва от централния нападател, а атаката от вратаря", обяви Мъри.

"Дадохме на съперника твърде много инициатива през второто полувреме. Те се възползваха от възможности. Ние, като клуб, отбор,  фенове, винаги трябва да работим много здраво. Да правим нещата добре, както атака, така и в защита.

Играхме, наистина, добре в първо полувреме. От второто съм разочарован. Трябва да поддържаме тактиката си в продължение на 90 минути", каза още той.