0

С тарши треньорът на Спартак (Търнава) Михал Гашпарик смята, че 4:0 за Лудогорец в първата им  среща в Лигата на Конференциите в Разград на 21-и септември, е било прекалено жестоко.

Реваншът в Търнава е утре от 22 ч. българско време в петия кръг от група Н.

Спартак (Търнава) има само 1 точка.

"Не мисля, че има такава разлика в качествата между тях и нас, този резултат не трябваше да бъде 4:0.

Беше толкова нещастно второ полувреме за нас, защото ни вкараха гол с първия удар и след това четвъртия в последната секунда. Резултатът беше твърде лош за начина, по който вървеше мачът“, обясни по своему случилото се треньорът на словаците.

Спартак вече открадна точки от Нордселанд и по този начин върна шансовете на българите. Но сега се точат да ухапят и „орлите“.

"Това е мач, който искаме да изиграем, защото има стойност. Ако Лудогорец иска да продължи след групата, то това е ключов мач за тях и трябва да го спечелят. Те са под натиска на резултатите, а ние можем да играем много по-спокойно и да се насладим още малко на Европа в последния ни домакински мач.

Вярвам, че момчетата ще бъдат спокойни и можем да постигнем добър резултат", надява се треньорът, цитиран от БТА.