Т реньорът на Удинезе Коста Руняич призна, че клубът много скоро ще привлече халфа на Лудогорец Якуб Пьотровски.
Специалистът анонсира, че следващият нов се очаква да бъде полският национал.
Реномираният вестник "Гадзета дело спорт" твърди, че сделката може да бъде финализирана в началото на август след реванша на Лудогорец срещу Риека от втория предварителен кръг на Шампионската лига.
„Якуб Пьотровски е страхотен. Фантастичен и зрял играч, дори е от капитаните на тима си. Клубът го следи от доста време, още преди да пристигна“, каза Руняич пред медиите.
Роденият във Виена Коста Руняич, който е и с германско гражданство, познава отлично качествата на полския национал от съвместния им престой в Погон Шчечин. Той е тренирал още Дармщад, Дуисбург, Кайзерслаутерн, Мюнхен 1860 и Легия Варшава.
Източник: БТА