Б ившият спортен министър Красен Кралев стана татко. Той сам се похвали, че има дъщеричка от любимата му Петя. Кръстили са я Мария. 

В същото време колегата му и бивш МВР министър Христо Терзийски пусна в профила си снимки как копае и връзва домати.  

Семейство 

„Добре дошла, Мария Красен Кралева. Благодаря на моята любима Петя за огромното щастие, с което ме дари. Благодаря на Богородица, че закриля нашето семейство“, написа Кралев. Той благодари и на медиците от „Майчин дом“, които изродили бебето. „Всички тези прекрасни хора и перфектни професионалисти дадоха всичко от себе си, за да изживеем огромното щастие да станем родители на една прекрасна девойка. Нека Мария да има щастлив и смислен живот“, завършва поста си бившият спортен министър от кабинета „Борисов“. 

Първата дъщеря на Кралев Криста, вече е студентка.

Красен Кралев
Instagram

Това е втора дъщеря за него. Първата – Криста, вече е студентка. Кралев и Велкова се запознават преди малко повече от четири години чрез общи познати. Първоначално не афишираха връзката си, но след като заживяха заедно, обявиха радостта си в социалните мрежи. 

Земеделец 

Колегата и приятел на Кралев – Терзийски, също използва Фейсбук, за да се похвали през уикенда. Той обаче се пусна как е в оранжерията си на село. 

„Денят започна с градинска работа – време е да сложа притки на доматите. Те вече са доста пораснали и имат нужда от опора, за да продължат да се развиват здраво!“, написа бившият полицай. Преди няколко години пък беше постнал как коси, отбелязвайки, че се „чувства нахъсан“. 

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE