0

И нтер Маями допусна трета загуба в първенството на MLS и първа в момент, в който на терена е Лионел Меси. Отборът на Дейвид Бекъм падна от Атланта с 1:3, а мачът се игра на стадион "Чейз" във Форт Лодърдейл.

Грузинският нападател на гостите Саба Лобжанидзе отбеляза първия гол в края на първото полувреме, а след почивката вкара и второ попадение. Домакините успяха да намалят след гол на Меси, но в 73-ата минута Джамал Тиаре оформи крайното 1:3.

Монреал Импакт и Доминик Янков се завърнаха към победите в МЛС, след като надвиха с 4:2 Ди Си Юнайтед. Янков се появи на терена в 67-ата минута на мястото на Брайс Дюк.

Ариел Ласитър в 6-ата, Сунуси Ибрахим в 34-тата, Матийо Шониер в 38-ата и отново Ибрахим в 73-тата минута реализираха попаденията за Монреал.

За Ди Си Юнайтед и двата гола бяха на сметката на ветерана Кристиан Бентеке в 29-ата и 42-рата минута.

Гостите останаха с човек по-малко в 45-ата минута, когато Мати Пелтола получи червен картон.

Монреал заема 13-о място във временното класиране с 16 точки, докато Ди Си има две точки повече.

Интер продължава да бъде лидер в Източната конференция с 34 точки от 10 победи, 4 ремита и 3 загуби. Монреал е на 13-а позиция с 4 победи, 4 ремита и 7 загуби.