0

Янис Адетокумбо отбеляза 30 точки, направи 14 борби и даде 9 асистенции, а Милуоки победи Ню Йорк Никс със 119: 108 и остана непобеден в НБА. Грейсън Алън добави 17, а Джру Холидей допринесе с 16 точки и 6 асистенции за успеха. Ар Джей Барет наниза 20 точки, за да поведе Никс, които бяха в серия от три победи.

Донован Мичъл и Карис ЛеВърт станаха първите съотборници в Кливланд, които отбелязват над 40 точки в една и съща среща от 2016 г., като общите им 82 пункта бяха в основата на победа със 132:123 след продължения като гост над Бостън Селтикс.

Домакините водеха с цели 15 точки в края на първото полувреме, като Джейсън Тейтъм влезе в съблекалнята с 24 точки, но постигна само 8 след почивката -- нито една в четвъртата четвърт и едва две в продълженията.