К алояна Налбантова ще участва на международни турнири по бадминтон в САЩ и Канада тази и следващата седмица. Българската състезателка ще играе на надпреварата от сериите "BWF World Tour Super 300" във Фулъртън (САЩ), която започва утре.
Първата съперничка на Налбантова ще бъде Анмол Карб (Индия). От 30 юни до 5 юли в Маркъм (Канада) е второто състезание за националката, което също е от "BWF World Tour Super 300". Жребият все още не е изтеглен.

















