А лександър Кръшняк говори специално преди стартовете в Банско. Той говори и за второто си място в Бад Гащайн. Радвам се, че успях да изненадам хората, но изненадах себе си. След класирането си в Давос, вярвах, че ще мога да вляза във финалите, но да бия истински противник, реален, жив и то един от най-добрите. И то Андреас Промегер. Изненадах себе си приятно. Дано и вас да съм ви изненадал. Поздрави ме той. За напред ще се виждаме с него".
"Другите големи звезди реагираха на представянето ми добре, други по-добре (смее се). Като цяло всички ме поздравиха. Радваха се за мен, искрено се радваха. С Маурицио си говорихме, че той има добри спомени с Радо за първия си подиум. Преди състезанието бях много мотивиран да покажа какво мога. Но като дойде етапа с елиминации ми дойде енергия от някъде. Сигурно от хората, които са ме гледали, защото се почувствах много силен".
"На родна земя винаги е много приятно. Добре се чувстваме. Пистата винаги е много добре подготвени. Публиката винаги е на ниво. А класирането само ще покаже какво ще бъде. Публиката? Ще се радвам да е много голяма. Елате да ни подкрепите, ще бъде хубаво състезание“, заяви още Кръшняк.



















