0

Б алкан ще сложи видеостена пред „Арена Ботевград“ за третия мач от финала на НБЛ срещу Рилски спортист утре от 19:00 ч. Двата тима си размениха по една победа в първите два мача, а сега серията се мести в Ботевград. Балкан обаче е наказан с два мача пред празни трибуни заради опит за саморазправа на човек от публиката с един от съдиите в един от мачовете с Левски.

„Заради наказанието на Балкан да проведе две домакинства пред празни трибуни, за третата среща от финала пред „Арена Ботеград“ ще бъде монтирана видеостена, на която феновете ще могат да наблюдават заедно мача утре (вторник) от 19 часа. Тя ще бъде разположена от страната на служебния вход откъм тенис кортовете“, съобщиха от клуба.

Четвъртият мач от серията е в четвъртък, а при равенство 2:2 ще има решаващ пети мач в Самоков в неделя.