0

Н а жесток бой между играчите и прекратен мач станаха свидетели зрителите в Мадрид, отишли да гледат Реал срещу Партизан от 1/4-финалите на най-престижния баскетболен клубен турнир – Евролигата.

Мелето стана  1:40 минути преди на двубоя при резултат 95:80 в полза на сръбския гранд.

Всичко започна от грубо нарушение на Серхио Люл срещу Кевин Пънтър, който не се замисли и отвърна на съперника си. Към съотборниците си веднага хукнаха Данте Екзъм и Гершон Ябуселе. Крилото на мадридчани използва хватка от бойните изкуства, за да събори своя съперник. На момента Ябуселе и Пънтър бяха дисквалифицирани от мача, а реферите се нуждаеха от около 20 минути, за да вземат решение за допълнителните наказания.

В крайна сметка двубоят бе прекратен, а окончателно решение се очаква днес от ръководството на Евролигата.