П ървата ракета на България в мъжкия тенис Григор Димитров усилено продължава подготовката си за участие в тазгодишното издание на Уимбълдън, където в първия кръг ще се изправи срещу квалификанта от Австралия Дейн Суини. Но една среща преди първия мач се оказа изключително вълнуваща не само за него.
В дните преди официалния старт на турнира от Големия шлем българският тенисист имаше приятен момент. Димитров се засече с легендата на женския тенис Серина Уилямс, с която поддържат дългогодишни приятелски отношения.
Двамата тенисисти си размениха сърдечни поздрави и проведоха кратък разговор, демонстрирайки своята близост извън състезателния корт. Срещата предизвика много голям интерес сред присъстващите, а видео от този момент беше споделен в социалните мрежи.

















