0

Б ившият нападател на Хайдук (Сплит) Леон Даяку запълни свободните от футбол дни, сключвайки брак.

23-годишният играч и годеницата му Леони изненадаха приятели и фенове с новината, че вече са семейство.

„Най-спонтанният, луд, прекрасен и специален граждански брак. Наздраве“, написа хубавицата и уточни, че с любимия са се взели на 12 февруари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leonie June (@leonie__f)

Даяку, който през януари беше освободен от Хайдук и е свободен агент, поиска ръката на Леони в края на декември по време на романтична почивка в Абу Даби. Хубавицата не успя да сдържи емоциите си и два часа плака от радост. През март младото семейство ще има важната задача да организира първия рожден ден на дъщеричката Нава.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leonie June (@leonie__f)

В организацията вероятно ще участва и хубавата и млада баба Блерта, която неведнъж е била бъркана за гадже на футболиста. Тя и бащата на Леон са косовски албанци, избягали от войната в Югославия и установили се в Германия.