З вездата на Байерн Мюнхен Луис Диас стана баща за трети път.
Колумбийският национал се похвали, че съпругата му го е дарила със син, когото кръстиха Фернандо. Крилото и любимата му Джералдин Понсе се радват и на две дъщери - Рома (5) и Шарлот (2).
„Повече любов. Повече живот. Повече от нас. Още една мечта на сърцата ни се сбъдна“, сподели Диас в Инстаграм.
28-годишният футболист публикува и единадесет снимки, на които той и малките му момичета са при Джералдин и бебето в болницата.
Естествено от Байерн не пропуснаха да честитят на своя играч за щастливото събитие, а към поздравленията се присъединиха и по-голямата част от съотборниците му.
Диас ще има малко време да прекара до сина си, преди да се присъедини към лагера на националния отбор на Колумбия за предстоящото световно първенство.



















