Diema Sport
12:00 Славия – Арда, efbet Лига
14:15 Лудогорец - Черно море, efbet Лига
16:45 ЦСКА 1948 – ЦСКА, efbet Лига
19:30 Баскетбол: Барселона - Манреса, Лига Ендеса
21:45 Марсилия – Страсбург, Лига 1
00:00 НБА: Филаделфия Севънтисиксърс - Вашингтон Уизардс
Diema Sport 2
14:00 Норич – Съндърланд, Чемпиъншип
16:00 Фулъм – Арсенал, Висша лига
18:30 Нюкасъл – Уулвърхемптън, Висша лига
21:30 НБА: Денвър Нъгетс - Бруклин Нетс
Diema Sport 3
14:30 Карлсруе – Хамбургер, Втора Бундеслига
16:30 Фрайбург – Хофенхайм, Бундеслига
18:30 Вердер – Леверкузен, Бундеслига
20:30 Волфсбург – Унион, Бундеслига
Nova Sport
12:00 Република Корея – Китай, Купа на Азия за младежи до 20 г., четвъртфинал
14:00 Клермон – Ланс, Лига 1 на Франция
16:00 Манчестър Юн – Саутхемптън, Висша лига
18:05 Монако – Реймс, Лига 1
21:00 Баскетбол: Фуенлабрада - Рио Бреоган, Лига Ендеса
MAX Sport 1
15:30 Хееренвеен – Аякс, Ередивизи
17:45 ПСВ – Камбур, Ередивизи
20:00 Тенис, ATP 1000: Индиън Уелс
MAX Sport 2
11:30 Голф: Magical Kenya Open
17:00 Ръгби - Шестте нации: Шотландия - Ирландия
19:00 Волейбол - Серия А1: Перуджа - Лубе Чивитанова
21:30 Nascar Cup Series: Състезание във Финикс
MAX Sport 3
16:00 Кремонезе – Фиорентина, Серия А
19:30 НХЛ: Детройт - Бостън
01:00 НХЛ: Ню Джърси - Каролина
MAX Sport 4
15:00 Майорка - Реал Сосиедад, Ла Лига
17:15 Севиля – Алмерия, Ла Лига
19:30 Виляреал – Бетис, Ла Лига
22:00 Атлетик Б – Барселона, Ла Лига
RING
13:30 Лече - Торино, Серия А
16:00 Верона - Монца, Серия А
19:00 Рома - Сасуоло, Серия А
21:45 Ювентус - Сампдория, Серия А
23:30 Спортинг – Боавища, Примейра лига
EUROSPORT
10:15 Ски алпийски дисциплини: СК в Кранска гора, гигантски слалом, I манш, мъже
12:00 Ски скокове: СК в Осло, голяма шанца, мъже
13:30 Ски алпийски дисциплини: СК в Кранска гора, гигантски слалом, втори манш, мъже
14:40 Северна комбинация: СК в Осло, 10 км, мъже
16:45 Биатлон: СК в Йостерсунд, масов старт, мъже
17:45 Ски скокове: СК в Осло, голяма шанца, мъже
20:00 Триатлон: Супер лига в Сурзее
EUROSPORT 2
09:50 Северна комбинация: СК в Осло, голяма шанца, мъже
11:00 Ски бягане: СК в Осло, 50 км, масов старт, жени
14:00 Колоездене: Париж - Ница, осми етап, мъже
16:00 Колоездене: Тирено Адриатико, седми етап, мъже
19:45 Голф: PGA тур, Шампионат на играчите
БНТ 3
10:10 Световно първенство по биатлон до 21 г.: 10 км преследване, девойки до 21 г.
11:15 Световно първенство по биатлон до 21 г.: 12,5 км преследване, младежи