0

З еленски заяви, че е готов да работи „под ръководството на Доналд Тръмп“ и сподели, че „съжалява“ за бруталния си спор в Овалния кабинет с президента и излага своя собствен мирен план

Смелият украински лидер също сподели как смята, че битката с руската инвазия може да приключи и страните да стигнат до масата за преговори, пише The SUN.

Той каза: „Готови сме да работим бързо, за да сложим край на войната и първите етапи могат да бъдат освобождаване на затворници и примирие в небето – забрана на ракети, дронове с голям обсег, бомби върху енергетиката и друга гражданска инфраструктура – ​​и примирие в морето незабавно, ако Русия направи същото.

„След това искаме да преминем много бързо през всички следващи етапи и да работим със САЩ, за да постигнем силно окончателно споразумение.“

Screenshot/X