0

К олоритната участничка от предаването на NOVA „Биг брадър“ Лили Клюкарката печели пари, като разпродава старите си дрехи в социалните мрежи.

Марка

Риалити звездата е създала профил, в който качва снимки на нейни дрехи, аксесоари и обувки и ги предлага на почитателите си на доста изгодни цени. Впечатление прави, че освен носени вещи, в страницата на хубавицата са изложени и чисто нови такива. Мокасини на популярна италианска марка, чиято стойност като нови е 1000 лв., бяха пуснати само за 250 лв. Чанта от естествена кожа на същата марка бе предложена за 200 лева и продадена мигновено. С нови гумени кубинки, отново на световен бранд, брюнетката се раздели само за 200 лв. 

Чехли

Най-скъпият артикул в гардероба на Лили Клюкарката, колкото и нереално да звучи, са чехли. „Оригинални чехли с нисък ток от естествена кожа в кафяв цвят. Чехлите са носени няколко пъти и нямат никакви забележки. Размерът е 36. Цената в оригиналния сайт е 700 евро, аз ги продавам за 450 евро“, издава красавицата. Тя допълва, че причината да ги продаде е това, че са й малки.