Гответе се за историческа вечер, в която музиката ще спасява животи! На 9 май 2026 г. легендарната Зала 1 на НДК ще се превърне в арена на добротата. Сръбският славей Мирослав Илич се завръща у нас за мащабен благотворителен концерт в подкрепа на Клиниката по детска кардиология. Той я посети, като с него бяха д-р Стоян Лазаров и Венци Рангелов.

Мирослав Илич, д-р Стоян Лазаров и Венци Рангелов в Клиниката по детска кардиология

Мирослав Илич
Венци Рангелов

Този път обаче той не е сам – на сцената до него ще застане новото златно момче на Балканите - Яни Янков, под акомпанимента на виртуозния оркестър на Миша Миятович.

🎤 Приемственост: Легендата и младият талант

Концертът събира две поколения. От една страна – Мирослав Илич с неговия 45-годишен стаж на сцената, а от друга – любимецът на публиката Яни Янков, който покори Балканите със своя глас. Двамата ще пеят с една обща мисия: всяка стотинка от билетите да отиде за апаратура и грижа за децата с болни сърца.

✨ Детайли за събитието:

  • Дата: 9 май 2026 г.

  • Час: 20:00 ч.

  • Място: Зала 1 на НДК

  • Кауза: В подкрепа на Клиниката по детска кардиология

  • Билети: Вече в продажба в мрежата на Eventim

Мирослав Илич