0

Х оливудските звезди се изсипаха на Оскарите 2025 в бляскави тоалети, но Адам Сандлър реши да наруши дрескода… по неговия си начин! 58-годишният актьор направи изненадваща поява на 97-ата церемония в Dolby Theatre, облечен в суичър и баскетболни шорти.

ОСКАРИ 2025: Големите победители! (ОБНОВЯВА СЕ+СНИМКИ+ВИДЕО)

Докато Конан О’Брайън водеше церемонията, камерата улови Сандлър, който удобно се беше настанил сред звездите, но далеч от холивудския дрескод.

„Адам, страхотно си се облякъл!“ пошегува се О’Брайън, а Сандлър, невъзмутим, отвърна: „Конан, какво става?“

Getty images

Водещият не се спря: „Адам, какво по дяволите носиш?“

Сандлър театрално въздъхна и отвърна: „Никой не се замисляше за облеклото ми, докато ти не го спомена!“

Сандлър не издържа на закачките и обяви, че си тръгва! „Не сте виновни вие… той е виновен!“ – посочи той към О’Брайън, докато публиката се заливаше от смях.

ДРАМА ПРЕДИ ОСКАРИТЕ: Тежка болест покоси Харисън Форд!

Но преди да напусне, направи нещо напълно в стила си – приближи се до номинирания за „Оскар“ Тимъти Шаламе, прошепна преувеличено фамилията му: „Шаааламеееет!“, след което го целуна по главата!

Getty images

Сандлър се обърна към публиката и каза: „Всички сте добре дошли на мач по баскетбол в полунощ в Veteran Park!“