О бичам Варна и не се чувствам виновен. Надявам се на справедливост от страна на органите на реда. Това заяви Олег Невзоров след приключването на разпита му в ОД на МВР.
Той посочи още, че на разследващите са предоставени всички необходими документи по случая, като в момента те подлежат на проверка.
СЛУЧАЯТ „БАБА АЛИНО“: Олег Невзоров се появи, привикаха го на разпит! (СНИМКИ)
Невзоров не се притеснява от евентуален арест, тъй като по думите му не е извършил нищо нередно. Той отхвърли и твърденията, че се ползва с политическа подкрепа или протекция.
Невзоров е свободен гражданин със статут на постоянно пребиваващ у нас. Прокуратурата не му е повдигнала никакви обвинения, коментира директорът на ОД на МВР старши комисар Цветан Пировски.
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE
Добавете „Телеграф“ сред предпочитаните си източници в Google
Любомир Славов


















