О бичам Варна и не се чувствам виновен. Надявам се на справедливост от страна на органите на реда. Това заяви Олег Невзоров след приключването на разпита му в ОД на МВР.

Той посочи още, че на разследващите са предоставени всички необходими документи по случая, като в момента те подлежат на проверка.

СЛУЧАЯТ „БАБА АЛИНО“: Олег Невзоров се появи, привикаха го на разпит! (СНИМКИ)

Невзоров не се притеснява от евентуален арест, тъй като по думите му не е извършил нищо нередно. Той отхвърли и твърденията, че се ползва с политическа подкрепа или протекция.

Невзоров е свободен гражданин със статут на постоянно пребиваващ у нас. Прокуратурата не му е повдигнала никакви обвинения, коментира директорът на ОД на МВР старши комисар Цветан Пировски.

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

Добавете „Телеграф“ сред предпочитаните си източници в Google