С портно-техническата комисия към Българския футболен съюз обяви датите и часовете на първите 5 кръга след подновяването на шампионата в Първа Лига, на първите 6 кръга във Втора професионална лига, както и на четвъртфиналите от турнира Купа България.

Подновяването на мачовете от елита ще се състои на 13 февруари, неделя, когато ще се изиграят отложените срещи от 4-тия кръг на efbet Лига Арда - Лудогорец и Локомотив (София) - ЦСКА. 5 дни по-късно ще стартира първия пълен кръг за календарната 2022 г.

Шампионатът във Втора лига пък ще се поднови на 19 февруари със 7 мача от 23-тия кръг. Четвъртфиналите в турнира Купа България ще се изиграят между 1 и 3 март, съобщава gong.bg.

Публикуваната програма е съобразена с международния календар и прозореца за двубоите на националните гарнитури в края на март, като БФС си запазва правото на промени в датите.

Отложени срещи, 13.02 /неделя/

Арда Кж - Лудогорец 14.15 DIEMA SPORT

Локомотив Сф - ЦСКА-София 16.30 DIEMA SPORT

Купа на България, 1/4-финали:

Март, 01.03 /вторник/

ЦСКА - София - Локомотив Пд 17.30 DIEMA SPORT

02.03 /сряда/

Монтана - Лудогорец 14.30 DIEMA SPORT

Септември Сф - Левски 17.30 DIEMA SPORT

03.03 /четвъртък/

Славия - Берое 17.30 DIEMA SPORT

Пролет, програма от 20-ти до 24-и кръг на Първа лига:

Февруари

20 кръг, 18.02 /петък/

Арда Кж - Ботев Пд 17.30 DIEMA SPORT

19.02 /събота/

Ботев Вр - ЦСКА 1948 15.00 DIEMA SPORT

Левски - Локомотив Пд 17.30 DIEMA SPORT

20.02 /неделя/

Царско село - Берое 12.45 DIEMA SPORT

Черно море - Лудогорец 15.15 DIEMA SPORT

Славия - ЦСКА-София 17.45 DIEMA SPORT

21.02 /понеделник/

Пирин Бл - Локомотив Сф 17.30 DIEMA SPORT

21-и кръг

25.02 /петък/

Локомотив Пд - Царско село 15.00 DIEMA SPORT

ЦСКА-София - Ботев Вр 17.30 DIEMA SPORT

26.02 /събота/

Берое - Ботев Пд 12.30 DIEMA SPORT

ЦСКА 1948 - Левски 15.00 DIEMA SPORT

Лудогорец - Славия 17.30 DIEMA SPORT

27.02 /неделя/

Локомотив Сф - Черно море 15.15 DIEMA SPORT

28.02 /понеделник/

Пирин Бл - Арда Кж 17.30 DIEMA SPORT

22-и кръг

04.03 /петък/

Царско село - ЦСКА 1948 17.30 DIEMA SPORT

05.03 /събота/

Черно море - Пирин Бл 15.00 DIEMA SPORT

Ботев Пд - Локомотив Пд 17.30 DIEMA SPORT

06.03 /неделя/

Левски - ЦСКА-София 14.00 DIEMA SPORT

Ботев Вр - Лудогорец 17.00 DIEMA SPORT

07.03 /понеделник/

Арда Кж - Берое 15.00 DIEMA SPORT

Славия - Локомотив Сф 17.30 DIEMA SPORT

23-и кръг

11.03 /петък/

ЦСКА 1948 - Ботев Пд 17.30 DIEMA SPORT

12.03 /събота/

Локомотив Сф - Ботев Вр 12.30 DIEMA SPORT

Черно море - Арда Кж 15.00 DIEMA SPORT

ЦСКА-София - Царско село 17.30 DIEMA SPORT

13.03 /неделя/

Локомотив Пд - Берое 15.00 DIEMA SPORT

Лудогорец - Левски 17.45 DIEMA SPORT

14.03 /понеделник/

Пирин Бл - Славия 17.30 DIEMA SPORT

24-и кръг

18.03 /петък/

Арда Кж - Локомотив Пд 17.30 DIEMA SPORT

19.03 /събота/

Берое - ЦСКА 1948 12.30 DIEMA SPORT

Царско село - Лудогорец 15.00 DIEMA SPORT

Левски - Локомотив Сф 17.30 DIEMA SPORT

20.03 /неделя/

Ботев Вр - Пирин Бл 12.45 DIEMA SPORT

Ботев Пд - ЦСКА-София 15.15 DIEMA SPORT

Славия - Черно море 17.45 DIEMA SPORT