0

Н апрежение между феновете на ЦСКА и Левски в секторите Г и В на националния стадион белязаха почивката на мача на националния стадион, която дойде при 1:0 в полза на „сините“.

Дикторът на стадиона неколкократно предупреди гостуващите фенове да преустановят хвърлянето на сигнални ракети по посока съперника. Чуха се предупреждения, че двубоят може да бъде прекратен.

В последствие голям брой полицейски лица обградиха „сините“ фенове. После обаче и феновете на символичните домакини решиха да "отговорят" на своя съперник, а призивите на дикторa продължиха в хода на почивката между двете полувремена.

Това не е прецедентен случай за вечното дерби, като зрителите нееднократно са ставали свидетели на подобни действия от двете страни.