0

Ч ерно море загуби от Апоел Беер Шева с 1:2 в реванша от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите. Така "моряците" приключват с участието си в Европа, след като първата среща между двата тима, играна в Ловеч, завърши при резултат 0:0.

Елдер Лопеш изведе напред гостите в 25-ата минтуа, а осем след това Андреас Калкан изравни от пряк свободен удар. Така и завърши първото полувреме.

Черно море отстъпи пред Апоел Беер Шева
Черно море Апоел Беер Шева Черно море Апоел Беер Шева Черно море Апоел Беер Шева
17

Във втората част отново Лопеш попари българския тим с гол в 64-ата минута, като и второто попадение на крайния бранител дойде от статично положение. До края на срещата варненци натиснаха и създадоха добри положения, но така и не стигнаха до гол.

В следващата фаза Апоел Беер Шева ще срещне Млада Болеслав.