А сът на Фламенго Самуел Лино и бившата му приятелка Камила Кануто организираха тържество за разкриване на пола на бебето им.
Бразилското ляво крило и сексапилната инфлуенсърка ще имат син, който трябва да се роди в началото на пролетта. Въпреки че вече нямат връзка, те са се прегърнали и целунали след обявяването на новината.
Любопитното е, че двамата се разделиха малко след като Камила е забременяла през лятото. Някъде тогава Лино премина в бразилския гранд с трансфер от Атлетико Мадрид. Впоследствие записалият един мач за националния отбор на своята страна играч стана шампион и носител на Копа Либертадорес с Фламенго. Въпреки че той е разделен с Камила, е споделил пред приятели, че е развълнуван да стане баща. вече е предложил да покрие разходите както за майката, така и за бебето след раждането.
Фланговият футболист вече е предложил на бившата си любима да покрие всички разходи, които тя ще има около раждането.



















