0

Н ападателят на Борусия (Дортмунд) Ерлинг Холанд имаше интересно преживяване още в първия си мач, в който се завърна след контузия.
Голмайсторът се появи на терена от резервната скамейка през втората част на гостуването на Волфсбург. Само няколко минути бяха нужни на норвежеца, за да се разпише, оформяйки крайния резултат 3:1 в полза на „жълто-черните“.
Любопитна реакция от трибуните обаче уловиха телевизионните камери. Холанд отпразнува гола, като приклекна и посочи с пръст сектора, където бяха разположени привържениците на домакините. Това никак не се понрави на една крайна фенка на „вълците“. В своя яд от видяното лелката показа среден пръст на Холанд. Самият футболист използва социалните мрежи и сподели видео от случката, като написа: „Затова обичаме футбола. Играч на мача трябва да бъде операторът“.