Е дно от най-големите имена в женския ни волейбол в последните 3 десетилетия – Антонина Зетова се завръща в българското първенство. Легендата се включва в щаба на родния си клуб ЦСКА.
Едно от най-големите имена в женския ни волейбол в последните 3 десетилетия – Антонина Зетова се завръща в българското първенство. Легендата се включва в щаба на родния си клуб ЦСКА.
Тони ще бъде помощник треньор на Юлия Иванова в женския състав на „червените”. Освен това тя ще работи и в школата на клуба, където ще помага за развитието на девойките и интегрирането им към първия състав. За последно Зетова бе част от ЦСКА през 2014 г.
Плевенчанката е една от най-успешните ни волейболистки. Тя е MVP и най-добър реализатор на Европейското първенство през 2001 г., когато „лъвиците” спечелиха бронзов медал. Четирикратна шампионка на България с ЦСКА, а още три пъти триумфира и с титлата в Турция.
Три пъти е избирана за най-добър нападател на италианското първенство. С Перуджа печели Шампионската лига и купата на CEV. Ръководството на ВК ЦСКА приветства Тони с добре дошла и й пожелава много успехи с любимия клуб.
Монитор


















