14 май, събота
12:45 Уестърн Юнайтед – Уелингтън Финикс, Австралия, А Лига 
13:30 Термалика – Пяст Гливице, Полша, Екстракласа Canal+ Sport Полша
14:15 Селтик – Мъдъруел, Шотландия, Висша лига Sky Sports Football
14:15 Хартс – Рейнджърс, Шотландия, Висша лига Hearts TV
15:45 Добруджа – Миньор, България, Втора лига Диема спорт
15:45 Гирмот – Ференцварош, Унгария, NB1 Arena Sport 1 Сърбия
16:00 Емполи – Салернитана, Италия, Серия А MAX Sport 3
16:00 Варта – Лех Познан, Полша, Екстракласа Canal+ Sport Полша
16:30 Леверкузен – Фрайбург, Германия, Бундеслига Диема спорт 2
16:30 Арминия – РПБ Лайпциг, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
16:30 Унион Берлин – Бохум, Германия, Бундеслига Нова спорт
16:30 Волфсбург – Байерн, Германия, Бундеслига Sport 3 Израел
16:30 Борусия Дортмунд – Херта, Германия, Бундеслига Sky Bundesliga 3
16:30 Щутгарт – Кьолн, Германия, Бундеслига Sky Bundesliga 4
16:30 Борусия М - Кьолн, Германия, Бундеслига Sky Bundesliga 5
16:30 Аугсбург – Гройтер Фюрт, Германия, Бундеслига Sky Bundesliga 10
16:30 Локо Москва – Динамо Москва, Русия, Висша лига MATCH! TV Russia
16:30 Майнц – Айнтрахт, Германия, Бундеслига Sky Bundesliga 7
17:00 Шефилд Юнайтед – Нотингам Форест, Англия, Чемпиъншип, плейоф beIN Sports Франция 10
17:30 Тондела – Боавища, Португалия, Примейра лига Arena Sport 1 Сърбия
17:30 Морейрензе – Визела, Португалия, Примейра лига Arena Sport 4 Сърбия
17:00 Арука – Беленензеш, Португалия, Примейра лига Arena Sport 7 Сърбия
18:00 Тирол – Хартберг, Австрия, Бундеслига Sky Sport 1 Австрия
18:00 Рийд – ЛАСК Линц, Австрия, Бундеслига Sky Sport 3 Австрия
18:00 Адмира – Алтах, Австрия, Бундеслига Sky Sport 2 Австрия
18:00 Колубара – Пролетер, Сърбия, Суперлига Arena Premium 1 Сърбия
18:30 Лудогорец – Черно море, България, Първа лига Диема спорт
18:30 Заглебие Любин – Ракув, Полша, Екстракласа Canal+ Sport Полша
18:45 Челси – Ливърпул, Англия, ФА Къп, финал Диема спорт 2
19:00 Удинезе – Специя, Италия, Серия А MAX Sport 3
19:00 Верона – Торино, Италия, Серия А BT Sport 2
19:00 Злин – Яблонец, Чехия, Първа лига O2TV Fotbal Чехия
19:00 Теплице – Пардубице, Чехия, Първа лига O2TV Sport 2 Чехия
19:00 Бохемианс – Карвина, Чехия, Първа лига O2TV Sport 3 Чехия
19:30 Еспаньол – Валенсия, Испания, Ла Лига C more Швеция
20:00 Арис – АЕК, Гърция, Суперлига Нова спорт
20:00 Порто – Ещорил, Португалия, Примейра лига BT Sport ESPN
20:00 Оксер – Амиен, Франция, Лига 2 beIN Sports Франция 4
20:00 Металац – Младост, Сърбия, Суперлига Arena Sport 3 Сърбия
20:00 Хайдук – Истра, Хърватия, Първа лига Arena Sport 4 Сърбия
20:00 Спартак – Раднички 1923, Сърбия, Суперлига Arena Premium 1 Сърбия
21:00 Лехия Гданск – Погон Шчечин, Полша, Екстракласа Canal+ Sport Полша
21:45 Рома – Венеция, Италия, Серия А MAX Sport 3
21:45 Масфийлд – Нортхемптън, Англия, Лига 2, плейоф beIN Sports MENA Англия 1
22:00 Франция, Лига 1, 37 кръг, комбинирано предаване Диема спорт
22:00 Рен – Марсилия, Франция, Лига 1 Диема спорт 2
22:00 Монпелие – ПСЖ, Франция, Лига 1 beIN Sports MENA 2
22:00 Страсбург – Клермон, Франция, Лига 1 beIN Sports MENA 1
22:00 Монако – Брест, Франция, Лига 1 beIN Sports MENA 6
22:00 Сент Етиен – Реймс, Франция, Лига 1 Direkte Sport
22:00 Ница – Лил, Франция, Лига 1 Canal+ Sport Франция
22:00 Леганес – Ейбар, Испания, Ла Лига 2 beIN Sports Франция 7
22:00 Селта – Елче, Испания, Ла Лига C more Швеция
22:30 Колорадо Рапидс – Лос Анджелис, САЩ, МЛС Premier Sports 1
22:30 Спортинг Лисабон – Санта Клара, Португалия, Примейра лига Arena Sport 1 Сърбия
22:30 Палмейрас – Брагантино, Бразилия, Серия А Sport 2 Израел