К амион събори ограда и се е обърна странично в частен имот в софийското село Долни Богров. За това съобщават очевидци във Фейсбук групата „Катастрофи в София“. Съседи разказват, че стопаните често стоят в двора си, но днес заради лошото време хората са били у дома си. Това е предотвратило голяма трагедия, коментират местни хора.
Инцидентът е станал на светофара в селото, по посока София, причините за инцидента се изясняват. Сигналът е приет от Спешна медицинска помощ. За щастие няма данни за човешки жертви. Камионът е ударил и е съборил електрически стълб. За произшествието е уведомено електроразпределително дружество ЧЕЗ.



















