0

Б ерое и Локомотив София завършиха наравно 1:1 в мач от третия кръг на Първа лига, който се игра при изключително високи температури в Стара Загора, което повлия и на качеството на играта.

Двата тима си разделиха по едно полувреме, но като цяло много чисти ситуации липсваха и резултатът изглежда закономерен.

Заралии поведоха в 32-ата минута, когато Симеон Мечев намери Абубакар Тунгара, който с глава преодоля Александър Любенов. "Железничарите" изравниха в 86-ата минута, когато Димитър Митков се възползва от добро центриране на Селсо Рапосо и неразчетени действия в защитата на Берое.

Берое - Локо (Сф) 1:1 в жегата. Снимки: start-photo.bg
Берое Локо сф Берое Локо сф Берое Локо сф
34

Така Берое събира 4 точки след три кръга, докато Локомотив София е с две. В следващия кръг заралии са гости на ЦСКА, докато  „железничарите“ посрещат Ботев Пловдив.