0

Ц СКА 1948 спечели и последната си контрола от подготвителния лагер в Турция. "Червените" надиграха втородивизионния полски Миедж Легница с 2:1 терените на „Голд Сити“ в Алания. Това бе трета победа със същия резултат - 2:1 след тези над Ингулец и Лапи.

Отборът на треньора Николай Киров имаше пълна доминация в срещата, а попаденията за успеха отбелязаха Ангел Бастунов през първото полувреме и Галин Иванов през втората част.

Миедж Легница върна един гол от дузпа в последните минути чрез Патрик Макуч.

Стартовият състав на ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Лазар Марин, Симеон Петров, Георги Ангелов, Александър Александров, Реян Даскалов,  Ивайло Чочев, Ангел Бастунов, Денислав Александров, Марио Топузов, Александър Колев.

Така след общо пет контролни срещи ЦСКА 1948 си тръгва от Турция с четири победи (над Борец Велес, Ингулец, Лапи и Миедж) и едно равенство (0:0 със Стал Миелец).

В неделя (6 февруари) тимът пътува обратно за София.