Л егендата на Левски Емил Спасов коментира впечатленията си от новите на „Герена“, които е придобил по време на победата с 4:0 над Академик Свищов. „С добри впечатления останах от първата контрола. Доволен съм от това, че победихме и показахме добра игра, но нека не забравяме и кой бе противник. Хареса ми попадението на новото попълнение Кусо. За мен обаче от тези мачове не можем да даваме крайни оценки“, отчете той. Спасов коментира и Борац, който е първото препятствие за „сините“ в Европа. Възможен за отстраняване отбор са, както се казва от нашата черга. Борац е напълно преодолим отбор".
"След това вече става по-трудно, защото по всяка вероятност отиваме в Румъния. Там ще е далеч по-сложно. В момента градим отбор, надявам се новодошлите да са по-добри от сегашните играчи. До голяма степен запазихме основите на отбора, което е похвално. Срещу Борац имаме и предимството, че сме гости в първия мач, а реваншът е на „Герена“ пред пълен стадион“, категоричен бе Спасов.
Цялото му изказване четете в днешния брой на "Мач Телеграф"


















