Т реньорът на ЦСКА Христо Янев критикува отношението на играчите си при тежката загуба с 0:4 от украинския Полесие Житомир във втората контрола в Австрия.

„Изводите ще ги направим, след като изгледаме мача. Подходът беше коренно различен от двата отбора. Ние подходихме като контрола, а те като битка. Ние им помогнахме за три от четирите гола. Това е нещо, което може да ни послужи за следващите мачове. Нормално е да са уморени и бавни, несигурни. Не можа да оправдая отношението на отбора. Трябва да по най-бързия начин да сменим начина си на мислене и да сменим подхода. Натоварваме играчите много сериозно, но това не е оправдание за поведението ни на игра“, каза Янев.

Той коментира и новото попълнение – двукратния шампион в Серия А с Интер и бивш италиански национал Стефано Сенси.

„Всички знаем за качествата на Стефано Сенси. Доволен съм от неговото привличане. Надявам се неговият опит да ни бъде много полезен, както във футболно отношение, така и за нащата, които правим като работа. Надявам се бързо да го вкараме във форма, за да усети отбора по най-добрия начин", каза Янев.

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX