0

Л евски го чака пореден нулев сезон. Зачеркнатите от "Герена" Ангел Бастунов и Атанас Кабов написаха коледната приказка за Хебър. Тимът, който е раздиран от съмнения, че едва ли ще завърши сезона, хвърли бомбата в турнира за Купата на България.

2:1 над Левски! Любо Пенев и компания доминираха цял мач, но драмата настъпи през второто полувреме. Първо Жереми Петрис направи дузпа в 66-ата минута, която Бастунов превърна в гол.

След това Уелтън върна "сините" в двубоя, но пък в продължението се стигна до кошмарна грешка на Кристиан Димитров, който сервира топката на Атанас Кабов, за да разстреля Андреев.

"Любо Пенев", запяха феновете на Хебър, а тези на Левски викаха: "Оставка". При това навръх Никулден, който трябваше да празнува Николай Костов.