0

Л евски победи Пирин с 3:1 в контролна среща, играна на стадион „Георги Аспарухов”.

Билал Бари откри за Левски в 8-ата минута, а Карачанаков изравни след почивката. В 53-ата минута Димитър Костадинов отново възстанови преднината на "сините".

Двубоят бе прекъснат в 48-ата минута, след глупост от страна на Антон Карачанаков. Нападателят, който се появи в игра на почивката, реализира във вратата на Левски, след което реши да дразни феновете на домакините.

Част от привържениците на „сините”нахлуха на терена, а Карачанаков се прибра със спринт в съблекалнята. Реферът, играчите на Левски и треньорският щаб на домакините все пак успяха да овладеят ситуацията и мачът бе подновен след няколко минути.

Преди първия съдийски сигнал домакините представиха новите си попълнения в лицето на Ноа Сонко Сунгберг, Цунами, Уелтън, Филип Кръстев и Келиън ван дер Каап.