М онтана се подсили с още едно ново попълнение. Ивелин Георгиев подписа своя договор със „сините“ и се завръща в родния си отбор. 19-годишният талант преминава през голяма част от възрастовите формации на Монтана, а до момента има 12 официални мача за представителния тим в професионалния футбол. 

След периода си в Монтана Георгиев премина в Спортист (Своге), където през изминалия сезон се утвърди като основна фигура в състава. Той записа 30 мача, реализира 4 гола и имаше важен принос за оставането на „шоколадите“ във Втора лига.

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX