0

В оденият от Любослав Пенев тим на ЦСКА 1948 победи Локомотив Пловдив с 4:1 в контролна среща в Банско. "Черно-белите" откриха с гол на Георги Каракашев, а след час игра Ангел Бастунов изравни. Малко след това много красив гол реализира Георги Русев, а Джонатан с технично изпълнение от пряк свободен удар покачи преднината на тима си. Крайният резултат бе оформен в заключителните минути на двубоя чрез Стефан Цонков.

Така след двете изразителни победи в проверките срещу Спартак Варна и Пирин Благоевград днес възпитаниците на Любослав Пенев постигнаха нов категоричен успех.

В друга проверка в Банско Черно море записа загуба. "Моряците" отстъпиха на македонския Академия Пандев с 1:2.

Двубоят започна с 15 минути по-късно от обявеното заради неявяване на съдиите, като мачът бе ръководен от хора от двата щаба.