„Безобразие“, това бе първата реакция на друг бивш собственик на Левски – Тодор Батков. „Има два начина собствениците да помагат на клубовете. Първият е чрез вдигане на капитала и внасянето на съответната сума. Другото е, чрез отпускане на кредити. Аз се отказах от това, което съм давал като кредит на Левски, 2-3 милиона, то също бе капитализирано. Няма да казвам колко проблеми имах, дори и с НАП“, коментира за „Мач Телеграф“ адвокатът.

Какво още каза той четете в днешния брой на "Мач Телеграф"

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX