0

А л Насър вече започва да вижда истинския Кристиано Роналдо като свой голям коз и решаваща фигура. Португалецът допринася не само с голове, но и с алтруизъм – той даде два голови паса за победата с 2:1 над Ал Таавон, като вече трети мач е с главен принос за попаденията.

Кристиано първо асистира на Гариб, като малко зад централната линия пусна топката така, че двама защитници не успяха да я пресекат, а съотборникът му излезе сам срещу вратаря и се разписа с шут в обратния ъгъл. Алваро Медран изравни малко след началото на втората част.

В 78-ата минута и след преглед на ВАР голът на Маду бе зачетен, също след асистенция на 5-кратния носител на Златната топка, който сервира превъзходна топка на съотборника си да се разпише.

С победата Ал Насър се върна начело в лигата на Саудитска Арабия заедно с Ал Итихад.