0

С лед 2 поредни мача като резерва капитанът на наицоналния отбор Кирил Десподов започна титуляр, но неговият ПАОК записа трета поредна загуба във всички турнири.

С 0:1 на своя стадион „Тумба” гръцкият шампион инкасира второто си поражение в Лига Европа - сега от румънския ФКСБ, въпреки че от 55-ата минута нататък бе с човек повече, след като Дариус Алару бе изгонен.

Преди това балканско дерби ПАОК записа негативен резултат и в още едно - пак във втория по престиж континентален турнир – при гостуването на турския Галатасарай (1:3) на старта на кампанията.

После пък „двуглавите орли” от Солун паднаха с 0:1 от градския си съперник Арис във вътрешното първенство.

Срещу ФКСБ Десподов бе на терена до 83-ата минута, като бе един от най-активните и удари и греда.