0

Л естър се завърна във Висшата лига с равенство срещу Тотнъм (1:1) в последен мач от първия кръг. В главно действащо лице за „лисиците“ за пореден път се превърна Джейми Варди. 37-годишният ветеран изравни резултата през второто полувреме, след като неговият отбор се оттегли на почивката с пасив. На излизане от тунела английският камерите показаха английския национал да пие любимата си енергийна напитка.

Варди показва колко титли от Висшата лига има той и колко - Тотнъм

Това даде резултат, защото Варди се разписа с глава, а след това влезе под кожата на гостуващите фенове. При своята смяна в края на двубойя Варди ясно показа колко титли от Висшата лига има на сметката си и колко - Тотнъм. Това провокира реакция от защитника на „шпорите“ Кристиан Ромеро, но Варди му каза да „се шиба“ (f*ck off). Феновете на Лестър мигновено реагираха на случилото се с бурни ръкопляскания.