0

А рсенал записа четвърта поредна победа във Висшата лига, след като обърна и победи Фулъм с 2:1 в мач от четвъртия кръг на Висшата лига.

Така "топчиите" излязоха начело на класирането, като са единственият отбор в Англия, който не е губил точки от началото на сезона. Фулъм е на 11-о място с пет точки.

Гостите от Лондон поведоха в 56-ата минута с гол на "обичайния заподозрян" Александър Митрович, дошъл след грешка на Габриел Магаляеш. В 64-ата минута обаче Мартин Йодегор изравни, а малко преди края на мача Магаляеш се реваншира за грешката и донесе победата на "артилеристите".

По-рано днес Ливърпул си го изкара на Борнемут и изравни рекорд във Висшата лига, а Манчестър Юнайтед записа втора поредна победа след кошмарното начало на сезона.