0

Х ристо Стоичков отново затвърди максимата, че във футбола няма стари и млади, а можещи и неможещи. Въпреки че вече е на 56 години, Камата впечатли с умения по време на Мача на мира, който се проведе тази вечер в Рим и бе посветен на легендата Диего Армандо Марадона.

Стоичков прикова погледите на зрителите и коментаторите с ефектно отиграване, което в крайна сметка доведе до гол.

Стоичков игра за „белия” отбор, заедно с имена като Роналдиньо, Хенрих Мхитарян, Никола Бурдисо, Пабол Сабалета, Ерик Абидал и др.

Вижте изпълнението на Стоичков:

Докато Стоичков беше на терена - само през първото полувреме от 25 минути, неговият отбор водеше с 3:2. После той беше заменен, а “сините” обърнаха до победното за тях 4:3.

По-рано днес Стоичков и останалите от Отбора на света бяха на посещение при папа Франциск. Ето какво пусна Камата в профила си във Фейсбук оттам: