Х оливудският ас Уил Смит е обмислял да сложи край на живота си.
Това признава самият той в трейлър към предстоящия документален сериал „Най-добрата форма на живота ми” (Will Smith: The Best Shape of My Life).

Продукцията, която актьорът осъществява със съдействието на YouTube, се фокусира върху физическото му здраве.
„Започнах всичко това с идеята да подобря физическата си форма, да сваля 10 кг за 20 седмици. Но ментално състоянието ми беше много различно”, казва пред камерата Смит, който към момента се труди и върху автобиографична книга.
Към дъното
В трейлъра 53-годишният актьор и мегазвезда от „Мъже в черно” пише мемоарите си, тренира и седи около маса с децата си – 28-годишния Трей, 20-годишната Уилоу и 23-годишния Джейдън. Изповедта за суицидните мисли той прави пред семейството си. Въпреки това от промоционалния клип така и не става ясно какво е тласнало звездата, изиграл главната роля в „Аладин”, към дъното. Не се уточнява и кога точно актьорът е обмислял самоубийството.


"Вървейки по пътя на отслабването, открих много скрити неща в себе си. Това беше и единственият път в живота ми, когато имах много сериозни мисли за самоубийство”, признава Смит.
„Най-добрата форма в живота ми” ще се появи в онлайн платформата на 8 ноември. Само ден по-късно феновете на звездата от „Мъже в черно” ще могат да намерят в магазините и книгата му.
Бракът
В началото на октомври актьорът застана пред списание GQ, за да сподели малко повече за брака си и как той се различава от останалите. Според Смит съпругата му Джейда, с която имат 23-годишен брак, никога не е вярвала в традиционния модел на тази обвързаност, защото е била отгледана от семейство, в което някои членове са имали нестандартни връзки. Смит призна, че през по-голямата част от съвместния им живот нещата са били традиционни, но постепенно и двамата разбират, че това не е единственият начин за щастие. Преди година Джейда, която е тв водеща, разкри, че е имала извънбрачна връзка с рапъра Олгъст Алгина, а в интервюто за GQ Уил допълни, че също е имал няколко забежки, но не споделя повече подробности.
„Не препоръчвам този път за всеки. Но свободата, която сме си дали един на друг и безрезервната подкрепа, е за мен най-висшата форма на любов”, казва актьорът.